Билеты Антитіла (Івано-Франківськ)

Антитіла (Івано-Франківськ) || МЦС «Рух»

Івано-Франківськ‎ · МЦС «Рух»
Продаж квитків онлайн закрито!
Жанр : Поп-рок

«Антитіла» в Івано-Франківську!
19 вересня 2020 року на Міському центральному стадіоні «Рух» в Івано-Франківську відбудеться концерт українського гурту «Антитіла» з презентацією свого нового альбому «Hello».
Гастрольний тур музикантів розпочався вже майже рік тому на стадіоні «Арена-Львів» і за цей час вони об’їхали всі великі міста України, побували в маленьких містечках і дали цілих два концерти поспіль у Палаці Спорту в Києві!
Стадіонний концерт
На часі — Івано-Франківськ! І можете не сумніватися, це буде те саме грандіозне шоу «Антитіла», що і у будь-якому іншому місті. 
Саме задля цього музиканти адаптували спеціальну сцену вагою 68 тон, яку встановлюють на всіх майданчиках туру, без виключення. 
Те саме і про унікальні звук та світло, обладнання для яких здобуло у 2018 році перемогу на галузевій виставці в США. Тому ті, хто не був на концерті «Антитіла» в Києві, мають відмінну нагоду побачити це шоу у рідному Івано-Франківську.

На всіх фанів чекають пісні з нової платівки «Hello» і звичайно, улюблені хіти, які ми всі вже вивчили напам’ять. Тому приходьте на концерт «Антитіла» — співати разом!

 

Фото/Відео

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Антитіла в Україні?

Антитіла виступає в Івано-Франківськ‎. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Антитіл в Україні?

Квиток на концерт Антитіл Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні

📍 Де пройде концерт Антитіл?

Місце концерту - МЦС «Рух»

Антитіла (Івано-Франківськ) || || МЦС «Рух»
Продаж квитків онлайн закрито!